V Táboře, v Českých Budějovicích nebo v Českém Krumlově, tam všude se fanoušci mohou sejít na hlavních náměstích. Oblečeni do dresů budou fandit a pozbuzovat náš tým na dálku. „Posíláme energii hokejistům do Prahy,“ vzkázali z budějovického náměstí Přemysla Otakara II. společně primátorka města České Budějovice Dagmar Škodová Parmová a její náměstek Petr Maroš (oba za ODS).


Nahrává se anketa ...

V Prachaticích si největší fan zónu ve městě udělali v tamním kongresovém centru, zatímco v Jindřichově Hradci se podařilo odstranit sobotní závadu na obrazovce na náměstí, a tak tam mohou fandové s klidem vyrazit, chybět nebude ani nezbytný stánek s občerstvením. V Písku zorganizovali přímý přenos finále mezi Českem a Švýcarském v Palackého sadech.

Hokejový klub HC Strakonice organizuje pro všechny fanoušky projekci na velkoplošné obrazovce na tamním zimním stadionu. „Co já si pamatuji, na velkoplošné obrazovce jsme ve Strakonicích ještě neměli šanci hokej sledovat. Jsme rádi, že jsme dostali takovou možnost. Bude to zážitek. Naši kluci, hokejisti, slíbili, že určitě dorazí. Češi jsou ve finále, to by si nenechali ujít,“ těší se předseda výkonného výboru HC Strakonice Luboš Parkos.

Hokejoví fanoušci. Ilustrační foto.
Boj o medaile! Strakonice chystají pro fanoušky hokej na velkoplošné obrazovce