Vedení policie Územního odboru Jindřichův Hradec díky FKSP jako každoročně uspořádalo společenský večer pro bývalé kolegy, nyní emeritní policisty a občanské zaměstnance. 8. listopadu se všichni společně setkali v restauraci Střelnice.

Po úvodním slovu vedoucí Územního odboru Jindřichův Hradec Josef Heš představil nejen svou zástupkyni Jarmilu Jakoubkovou, ale i nového vrchního komisaře Davida Pilera. Rovněž představil vedoucí společně se zástupci jednotlivých obvodních oddělení.

Dále se společenský večer nesl v neformálním duchu, kdy policisté společně s dříve sloužícími kolegy vzpomínali na společné roky služby, na ty policisty, kteří se setkání nemohli zúčastnit nebo už dokonce nejsou mezi námi. Bývalí policisté vyprávěli zážitky z dob jejich mládí a přenesli se tak ve svých vzpomínkách do let dávno minulých, prožitých v policejní uniformě.

Společenského večera se zúčastnilo nejméně 30 emeritních policistů a občanských zaměstnanců. Bývalým spolupracovníkům se dle jejich vyjádření společenský večer skutečně líbil a pokud jim zdravíčko dovolí, za rok přijdou rádi znovu.

Hana Millerová