Zpěvníky s jejich kompletními texty najdete ve speciální příloze v den zpívání, tedy 10. prosince, v Jindřichohradeckém deníku.
Na akce se chystají také v devatenácti městech a obcích na Jindřichohradecku. Jedním z nich je i Hradiště u Nové Bystřice. „V Hradišti se těšíme na zpívání koled a zveme každého, kdo si s námi bude chtít zazpívat," láká organizátorka Jana Aljančičová.

V Hradišti se lidé sejdou na návsi v kapličce již v 17.30 hodin. „Místní děti tady přednesou zimní básničky, pak se přesuneme ven k rozsvícenému vánočnímu stromečku a v 18 hodin společně zazpíváme koledy," nastínila, jak bude celý večerní program vypadat.
Mysleli tady i na občerstvení. „Doporučuji s sebou teplý nápoj do termosky pro zahřátí a kdo si přinese párek nebo klobásu,bude si je moci ohřát na připraveném grilu," doplnila Jana Aljančičová.

Kromě Hradiště se bude zpívat i v Jindřichově Hradci, Třeboni, Suchdole nad Lužnicí, Kardašově Řečici, Lomnici nad Lužnicí, Horní Pěně, Malíkově nad Nežárkou, Nové Bystřici, Kunžaku, Nové Včelnici, Roseči, Jarošově nad Nežárkou, Dolním Žďáru, Doňově, Velkém Ratmírově, Lužnici a v Hůrkách u Nové Bystřice, ve Slavonicích až 19. prosince v 16 hodin.  (jop)