Úřední doba jindřichohradeckého městského úřadu je nyní v pondělí a ve středu od 7.30 do 17 hodin, v pátek pak jen do 13.30 hodin.

„Vysíláme světu signál, že se chceme vrátit do normálního života ve městě. Návrat bude zatím vzhledem k nařízeným opatřením postupný, ale snažíme se to brát s nadhledem. Úřad už jede v podstatě na plný plyn, ale zavedli jsme omezení na odboru dopravy,“ zmínil starosta Stanislav Mrvka.

Počet lidí, kteří se po otevření na odbor dopravy nahrnuli, byl opravdu veliký.

Ilustrační foto.
Vodohospodáři v Novosedlech mění vodovodní přípojky

„Bylo to brutální a nebylo možné dodržet hygienická nařízení. Prostě to nešlo. Proto jsme tam zatím stanovili objednávkový systém, aby se na chodbě neshromažďovaly stovky lidí. Náš odbor dopravy je totiž vyhlášený. Je pružný, pracuje rychle a jezdí sem lidé z celého okolí,“ dodal starosta.

V budovách úřadu je povinnost používání ochrany obličeje a dodržování rozestupu dvou metrů, k dispozici a povinnému užití jsou tu stojany s dezinfekcí. Mimo úřední hodiny bude budova uzavřená a případné osobní jednání tak bude nutné předem objednat na jednotlivých pracovištích.

Šťastnými rodiči jsou od 29. 4. 2020 Věra Huňáčková a Václav Kroupa. Těm se v tento den v 17.34 h. narodila dcera Laura Kroupová, vážila 3,04 kg.
Prohlédněte si novorozence a pošlete nám své snímky

Telefonické a emailové spojení na odbor dopravy:

EVIDENCE VOZIDEL: tel.: 384 351 268; email: bilkova@jh.cz, pundova@jh.cz, zavodska@jh.cz, krahulik@jh.cz, p.bednarova@jh.cz.

EVIDENCE ŘIDIČŮ: tel.: 384 351 264-5; email: vlkova@jh.cz, janikova@jh.cz, korandova@jh.cz, coudkova@jh.cz.