Plány developera představil v Jindřichově Hradci radě města 1. března zástupce developera Petr Toušek. Společnost na jaře letošního roku plánuje začít s terénními pracemi a začátkem července má začít stavba kruhového objezdu na místě křižovatky Václavské ulice s obchvatem města směrem na Třeboň. Do konce roku bude podle zástupce developera Petra Touška hotová stavba kruhového objezdu a také silnic uvnitř plánovaného areálu obchodního centra.

Celková částka, kterou spolkne obchodní centrum, zatím není vyčíslená. Náklady na dopravní napojení kruhového objezdu a hlavní vnitřní komunikace obchodního centra se budou, dle slov zástupce developera, pohybovat okolo čtyřiceti milionů korun. 

V sobotu 6. 3. odpoledne lidé v Písku protestovali proti vládním opatřením omezujícím volný pohyb občanů.
Nejrychlejší očkování i prázdný Krumlov. Podívejte se, co se dělo v kraji

Stavba obchodních domů by měla začít na jaře 2022. V lokalitě u sídliště Hvězdárna, jak doplnil zástupce developera Petr Toušek, vedle obchodního centra, je také plánovaná výstavba průmyslové zóny. A to na celkové ploše 23 hektarů.

U obchodního centra bude vybudováno 780 parkovacích míst a najde zde práci okolo 220 lidí. Vedle velké prodejny potravin se obyvatelé mohou těšit na hobby prodejnu a řadu dalších. Součástí areálu bude také  fast-food KFC. Společnost De Linea s.r.o. počítá v areálu i s benzinovou pumpou a myčkou aut. Uvnitř obchodního centra bude i centrální krytý prostor pro různá setkávání s food courty a sociálním zařízením.