VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nejúspěšnější sportovec roku 2017 okresu Jindřichův Hradec

Jindřichohradecko – Okresní sdružení České unie sportu v Jindřichově Hradci ve spolupráci s agenturou Sport Action a Jindřichohradeckým deníkem jako mediálním partnerem vyhlašuje další ročník ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2017 okresu Jindřichův Hradec.

11.12.2017
SDÍLEJ:

Pavla Schorná zvítězila v anketě za rok 2016. Trofej jí předává předseda okresního sdružení ČUS Jindřich Švec.Foto: Josef Böhm

Stejně jako v předešlých letech budou oceněni sportovci ve třech hlavních kategoriích: dospělí jednotlivci, mládež do 18 let a kolektivy.

Tělovýchovné jednoty, kluby a sportovní svazy nominovaly své úspěšné zástupce a na základě zaslaných návrhů vzejde z hlasování odborné komise pořadí sportovců v jednotlivých kategoriích.

Slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2017 se uskuteční 18. ledna v Dačicích pod záštitou starosty města Karla Macků. Okresní sdružení ČUS navíc ocení osobnost regionu, vyhlášena bude Sportovní hvězda roku 2017 na základě hlasování čtenářů Jindřichohradeckého deníku a město Dačice ocení i místní osobnosti z oblasti sportu a tělovýchovy.

Zveřejňujeme nominaci sportovců v jednotlivých kategoriích.

Jednotlivci - dospělí
Beránek Tomáš (FK J. Hradec), fotbal: kapitán a opora týmu hrajícího KP mužů, po podzimní části 2. místo.
Fairaislová Iveta (TC Vajgar J. Hradec), triatlon: 1. místo – Český pohár v aquatlonu, dvakrát Český poháru v triatlonu, 2. místo – Evropský pohár juniorů, 25. místo – MS v triatlonu.
Holec Mojmír (Centropen Dačice), kuželky: 2. místo – MČR juniorů na 120 hodů sdružených, 2. místo – MČR juniorů v kombinaci.
Jasanská Sabina (Házená J. Hradec), házená: opora týmu žen v II. lize, hostuje rovněž v Havlíčkově Brodu v I. lize.
Kolařík Adam (SK Boxing Třeboň), box: mistr republiky mužů ve váze nad 91 kg, 1. místo – ve třech mezistátních utkáních, na mezinárodním turnaji v Dánsku, nejlepší supertěžká váha v extralize boxu, reprezentant ČR.
Linduška František (TC Vajgar J. Hradec), triatlon: 1. místo – mistrovství Jihočeského kraje v silničním běhu na 10 km, MČR v aquatlonu, 4. místo – ME v aquatlonu, 15. místo – ME do 23 let v triatlonu, 39. místo – MS v triatlonu.
Navrkalová Renáta (Lokomotiva Č. Velenice), kuželky: 3. místo – MS družstev v Německu, 5. místo – MS jednotlivců v kombinaci, 7. místo – v pořadí světového žebříčku jednotlivců, 9. místo – MČR, reprezentantka ČR.
Schorná Pavla (Klub biatlonu Staré Město p. L.), letní biatlon: 1. místo – MS ve sprint v mix štafetě, MČR ve sprintu závodě s hromadným startem žen, v Českém poháru a republikovém žebříčku, MČR v běhu do vrchu, 3. místo – MS ve štafetě žen ve sprintu, MS družstev v běhu do vrchu, reprezentantka ČR v letním biatlonu
Smola Igor (Sokol Studená), stolní tenis: dlouholetá opora družstva mužů v III. lize, účastník ME veteránů ve ve Švédsku – ve své kategorii se z více než 500 hráčů probojoval mezi 32 nejlepších, reprezentoval ČR na mnoha MS a ME veteránů.
Zuzák Stanislav (BK Lions J. Hradec), basketbal: kapitán, jeden z nejlepších pivotů nejvyšší soutěže, opora týmu a současně hrající asistent trenéra.

Jednotlivci - mládež do 18 let
Bártová Lenka (KB Staré Město p. L.), letní biatlon – žákyně: 1. místo – mistrovství Německa ve sprintu a štafetách, mistrovství Slovenska ve sprintu a ve vytrvalostním závodě, MČR ve sprintu, ve štafetách a závodu s hromadným startem, vítězka Českého poháru.
Blažková Kateřina (Spolek orientačních sportů J. Hradec), orientační běh – dorostenka: 2. místo – MČR štafet, 3. místo – MČR na krátké trati, vítězka národního pohárového žebříčku, reprezentovala na ME, nositelka nejvyšší závodní licence A.
Bryol Filip (Tenis klub J. Hradec), tenis – mladší žák: 1. místo – celostátní turnaj ve čtyřhře, 2. místo – tři celostátní turnaje ve čtyřhře, 4. místo – krajský žebříček.
Březinová Simona (Házená J. Hradec), házená – dorostenka: členka družstva starších a mladších dorostenek v I. lize, reprezentantka ČR.
Čurdová Anežka (Taekwon-do Třeboň), taekwon-do ITF – juniorka: 1. místo – ME ve sportovním boji a technických sestavách do 65 kg, Czech Open ve sportovním boji, 2. místo – ME ve speciálních technikách.
Dvořáková Barbora (Slovan J. Hradec), sportovní gymnastika – žákyně: 1. místo – krajský přebor jednotlivců a družstev, Jindřichohradecká liga 3. místo – MČR ve víceboji.
Dvořáková Kristýna (SKOK J. Hradec), atletika – žákyně: 3. místo – Evropské atletické hry v běhu na 1500 m, 5. místo – letní olympiáda dětí a mládeže v běhu na 800 m, 6. místo – MČR v běhu na 1.500 m.
Fiedler Matěj (Tenis klub J. Hradec), tenis – mladší žák: 1. místo – halový přebor ve čtyřhře, 2. místo – halový přebor Jindřichohradecka ve dvouhře, 2. místo – celostátní turnaj v Písku ve čtyřhře.
Floreskul Patrik (SK Boxing Třeboň), box – žák: 1. místo – MČR žáků ve váze do 38 kg, vítěz turnaj Osvobození ve váze do 38 kg, reprezentant ČR.
Gysel Dominik (TJ N. Včelnice), atletika – starší žák: 1. místo – MČR v hale ve skoku o tyči, přeborník Jihočeského kraje ve skoku o tyči, 3. místo – MČR venku ve skoku o tyči.
Hrdličková Anna (Plavecký klub J. Hradec), triatlon – dorostenka: 1. místo – MČR v triatlonu a v aquatlonu, 2. místo – Český pohár v triatlonu.
Hric Šimon (Centropen Dačice), fotbal – dorostenec: nejlepší střelec podzimní části I. A třídy dorostu s 31 střelenými góly.
Kešnar Jonáš (Plavecký klub J. Hradec), ZTPS, plavání – junior: 1. místo – Evropské hry handicapovaných 400 m VZ, letní olympiáda dětí a mládeže, 2. místo – Evropské hry handicapovaných 200 m polohový závod, 3. místo – Evropské hry handicapovaných na 100 m VZ, 100 znak, 100 m motýlek.
Kinterová Terezie (Plavecký klub J. Hradec), plavání – starší žákyně: 1. místo – letní MČR na 100 a 200 m motýlek, 2. místo – letní olympiáda dětí a mládeže na 100 a 200 m motýlek, 3. místo – letní olympiáda dětí a mládeže na 200 volný způsob.
Klímová Hana (Jiskra Třeboň), veslování – juniorka: 1. místo – MČR ve sprintu na dvojce bez kormidelníka a na osmiveslici, vítězka mezinárodní regaty v Brně na dvojce bez kormidelníka, vítězka Olympic hopes na dvojce bez kormidelníka, juniorská reprezentantka ČR.
Kohoutová Simona (Jiskra Třeboň), veslování – juniorka: 1. místo – MČR ve sprintu na dvojce bez kormidelníka a na osmiveslici, vítězka mezinárodní regaty v Brně na dvojce bez kormidelníka, vítězka Olympic hopes na dvojce bez kormidelníka, juniorská reprezentantka ČR.
Lepičová Adéla (Plavecký klub J. Hradec), plavání – dorostenka: 2. místo – letní MČR na 1500 m volný způsob a zimní MČR na 1500 m volný způsob, 3. místo – zimní MČR na 400 m volný způsob.
Linhartová Eva (Plavecký klub J. Hradec), plavání – dorostenka: 5. místo – MČR na 50 m motýlek v kategorii žen, 6. místo – MČR na 50 m prsa a znak.
Máchová Eliška (Taekwon-do Třeboň), taekwon-do ITF – juniorka: 1. místo – ME v technických sestavách, MČR ve sportovním boji v kategorii do 52 kg, vítězka Českého poháru Sonkal ve sportovním boji v kategorii do 52 kg, 2. místo – ME ve sportovním boji a ve speciálních technikách, 3. místo – Czech Open ve sportovním boji do 52 kg.
Mátlová Barbora (VK Vajgar J. Hradec), veslování – juniorka: 1. místo – MČR na dvojskifu párové čtyřce a klasické trati, MČR ve sprintu na skifu, dvojskifu a dvojce bez kormidelníka, MČR družstev na dvojskifu, osmě a dvojce bez kormidelníka, vítězka mezinárodní regatě v Mnichově na párové čtyřce, vítězka Pražských primátorek na osmě.
Masař Vít (Karate J. Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo), karate – žák: 1. místo – MČR v kategorii Kata dorost, mezinárodní turnaj v kategorii Kata dorost, Bohemia Cup v kategorii Kata dorost, 2. místo – MS WGKF v kategorii Kata dorost, 17. místo – MS WKF v kategorii Kata dorost.
Matoušek David (Tenis klub J. Hradec), tenis – mladší žák: 1. místo – celostátní turnaj ve čtyřhře v Táboře a J. Hradci, 2. místo – halový přebor ve čtyřhře, 6. místo – krajský žebříček.
Michálek Filip (Plavecký klub J. Hradec), triatlon – starší žák: 3. místo – MČR v triatlonu a aquatlonu, 3. místo – celkové pořadí Českého poháru v triatlonu.
Novotná Veronika (Klub biatlonu Staré Město p. L.), letní biatlon – dorostenka: 1. místo – MČR v super sprintu, mistrovství Německa v závodě s hromadným startem + štafety, 2. místo – republikový žebříček, Český pohár, 3. místo – mistrovství Slovenska ve sprintu, mistrovství Německa ve sprintu.
Plucarová Kristýna (Házená J. Hradec), házená – dorostenka: členka družstva starších dorostenek v I. lize ČR, nejlepší střelkyně této soutěže.
Poledník Ondřej (Klub biatlonu Staré Město p. L.), letní biatlon – žák: 1. místo – MČR v závodě s hromadným startem, mistrovství Německa v závodě s hromadným startem + štafety, mistrovství Slovenska ve sprintu, republikový žebříček, Český pohár, 2. místo – MČR ve sprintu.
Pospíšilová Michala (VK Vajgar J. Hradec), veslování – juniorka: 1. místo – MČR na skifu, dvojskifu a párové čtyřce, MČR ve sprintu na skifu, dvojskifu a dvojce bez kormidelníka, MČR družstev na dvojskifu, osmě a dvojce bez kormidelníka, 4. místo – ME juniorek na párové čtyřce, 7. místo – MS juniorek na párové čtyřce.
Pýchová Barbora (Jiskra N. Bystřice), kuželky – dorostenka: 2. místo – MČR ve sprintu – nához 2x20 HS.
Rytířová Aneta (Házená J. Hradec), házená – dorostenka: členka družstva starších a mladších dorostenek v I. lize ČR, nejlepší střelkyně 1. ligy mladších dorostenek.
Strnad Marek (TJ N. Včelnice), atletika – dorostenec: 2. místo – halové MČR v běhu na 1500 m, MČR v běhu na 1500 m, 8. místo – Evropský olympijský festival mládeže v běhu na 1500 m, reprezentant ČR na tratích 800 a 1500 m, účastník MČR (Zlatá tretra Ostrava) do 22 let na trati 1500 m.
Střihavka Jindřich TC Vajgar J. Hradec), triatlon – žák: 4. místo – Český pohár v triatlonu a Český pohár v aquatlonu.
Šindelář Radim (Sokol Studená), stolní tenis – dorostenec: okresní přeborník v kategorii dorostu i mužů. Momentálně nejlepší hráč dlouhodobé soutěže krajského přeboru mužů. Patří k pěti nejlepším dorostencům Jihočeského kraje. Vítěz několika bodovacích turnajů v Jihočeském kraji a na Vysočině.
Šourek Vojtěch (BK Lions J. Hradec), basketbal – dorostenec: člen ligového družstva U17 a U19.
Vacová Anna (Sokol Dačice), judo – juniorka: 1. místo – Český pohár v kategorii žen do 48 kg, 2. místo – MČR v kategorii žen do 52 kg, Český pohár v kategorii juniorek do 48 kg.

Kolektivy
BK Lions J. Hradec – basketbal – muži: účastník nejvyšší soutěže Kooperativa NBL.
BK Lions J. Hradec – basketbal – žáci: 8. místo – MČR v Pardubicích.
Centropen Dačice – kuželky – muži: dlouholetý účastník II. ligy, v uplynulé sezóně 2. místo, momentálně útočí na postup do I. ligy.
Jiskra Třeboň – házená – muži: účastník II. ligy, po podzimu na 3. místě.
Jiskra Třeboň – veslování – junioři: 1. místo – MČR družstev, Pražské primátorky, mezinárodní závody v Belgii a ve Švýcarsku, 7. místo – mistrovství Evropy.
Jiskra Třeboň – veslování – ženy: 1. místo – třeboňská mezinárodní regata, 2. místo – MČR ve sprintu na čtyřce bez kormidelníka, MČR družstev na čtyřce bez kormidelníka, 3. místo – MČR ve sprintu na čtyřce párové, MČR na klasické trati na čtyřce bez kormidelníka.
FK Santos Třeboň – florbal – muži: 3. místo v regionální lize.
Házená J. Hradec – házená – mladší dorostenky: účastník I. ligy, dlouhodobě figuruje na špici tabulky.
Házená J. Hradec – házená – ženy: účastník II. ligy, po podzimní části figuruje na 2. místě tabulky.
Klubu biatlonu Staré Město p. L. – letní biatlon – žáci: 1. místo – devětkrát na MČR ve sprintu, dvakrát na MČR závod s hromadným startem, čtyřikrát na MČR ve štafetách, nejlepší družstvo v ČR, na mistrovství Německa a Slovenska zisk 15 medailí, z toho 11 zlatých.
Lokomotiva Č. Velenice – kuželky – muži: účastník I. ligy.
Olymp J. Hradec – hokejbal – muži: 3. místo – Český pohár, 7. místo – v I. lize po podzimní části.
SK Boxing Třeboň – box – muži: nejlepší tým extraligy boxu z Čech (vyhodnoceno ČBA), 4. místo v uplynulé sezoně.
Slovan J. Hradec – florbal – dorostenci: účastník I. ligy.
Slovan J. Hradec – florbal – ženy: účastník II. ligy
Slovan J. Hradec – florbal – muži: účastník regionální ligy.
Sokol Studená – stolní tenis – muži: 2. místo ve III. lize, dlouhodobý účastník této soutěže.
Spolek orientačních sportů J. Hradec – orientační běh – mladší dorostenky: 2 místo – MČR ve štafetovém závodu.
Taekwon-do Třeboň – taekwon-do ITF – juniorky: 2. místo – MČR klubů v technických sestavách, MČR klubů ve speciálních technikách, 3. místo – MČR klubů ve sportovním boji.

Autor: Zdeněk Prager

11.12.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 20 000 Kč

Mechanici a opraváři osobních automobilů automechanik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KONTAKT POUZE EMAILEM!!!, - pracovní poměr na dobu neurčitou;, Popis pozice: , - provádění údržby vozidel dle postupů výrobce vozidla, opravy benzinových a naftových motorů, opravy mechanických a automatických převodovek, opravy podvozkových částí vozidla, opravy komfortních výbav vozidla, příprava / aktivace nových vozidel, montáž autopříslušenství do vozidel, diagnostika mechanických závad vozidel, pracuje s novým dílenským vybavením, nahlížení do přesných dílenských manuálů a postupů, práce převážně s novými a zánovními vozy;, Požadujeme:, - vyučen v oboru, řidičský průkaz skupiny B, pozitivní přístup k práci a plnění svěřených úkolů, týmová spolupráce, cílevědomost, vysoké pracovní nasazení;. Pracoviště: Ar servis s.r.o., Jarošovská, č.p. 869, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Informace: Klára Götzová, +420 739 401 203.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Ostatní řemeslní pracovníci a 15 000 Kč

Obsluha tkacích a pletacích strojů strojní vyšívačka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: požadujeme: vyučení nebo praxe strojní vyšívačky;, nabízíme: příspěvek na dopravu, příspěvek na obědy. Pracoviště: Petr král - 003, Střížovická, č.p. 419, 378 62 Kunžak. Informace: Petr Král, +420 608 982 675.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 45 000 Kč

Řidiči tahačů řidič MKD. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 45000 kč, mzda max. 53000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Do našeho týmu hledáme řidiče tahače s plachtovým návěsem., Přeprava na trasách ČR - Rakousko - Německo, Nabízíme: až 25 dnů dovolené, mladý vozový park, volné víkendy, plat 30 000 Kč hrubého + diety (43 000 - 50 000), Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz, komunikativní znalost NJ, NUTNO SI TELEFONICKY SJEDNAT SCHŮZKU nebo ZASLAT ŽIVOTOPIS E-MAILEM;. Pracoviště: Wv logistics s.r.o., třída Čsl. legií, č.p. 562, 378 10 České Velenice. Informace: Pavel Oesterreicher, +420 380 747 081.

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 23 000 Kč

Mechanici a opraváři osobních automobilů automechanik, karosář, autolakýrník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: vyučení v oboru automechanik, karosář nebo autolakýrník; praxe v oboru podmínkou; pracovní poměr na dobu neurčitou, pracovní doba 8.00-17.00 hod.;. Pracoviště: Poseidon jh, spol. s r.o., náměstí Emy Destinnové, č.p. 27, 378 02 Stráž nad Nežárkou. Informace: Jiří, ml. Mlsna, +420 602 133 740.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

V Dačicích vznikne nová cyklostezka

Dálnice D3 v úseku mezi Borkem a Úsilným byla ve středu 27. září slavnostně uvedena do zkušebního provozu. Pro řidiče se otevírala odpoledne. Od Českých Budějovic se bude najíždět přes lišovskou silnici.
20

Pro dálnici u Budějovic zatím kácí stromy, na úplné stavební povolení čeká

Pondělí láká na zajímavé přednášky i do kina

Jindřichohradecko - Na začátku pracovního týdne si zábavu užijí především Třeboňáci.

OBRAZEM: Rybník Voleský vydal své bohatství

Deštná - Deštenští rybáři zatahovali sítě na rybníku Voleský.

Šťastná třináctka pro Kometu a červené trenky pro Zemana: videosouhrn víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 21. až 22. dubna 2018.

V Miroticích uvidíte přes dvě stě let staré loutky

Mirotice - Do památníku malíře Mikoláše Alše a loutkáře Matěje Kopeckého projdete nenápadnou uličkou z mirotického náměstí, které nese po slavném rodákovi jméno. Navíc na něm stojí i jeho socha, jejímž autorem je sochař Antonín Lhoták.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT