Za nákup dostával každý zákazník čokoládu. "Tolik lidí jsem tu ještě neviděla, uvnitř je narváno," řekla žena v červené bundě, když vracela nákupní košík.

Nakupování urychlí a zpříjemní aplikace K-Scan a samoobslužné pokladny, moderní pulty s čerstvými produkty, nabíjecí stanice pro elektromobily i elektrokola nebo ekologický chladicí a mrazicí nábytek, ale také nadstandardní hygienická opatření. Prodejna je rozšířená o 700 m2 . 

Třeboňská prodejna, jejíž modernizace probíhala za plného provozu, přináší spoustu novinek.  Jednou z nich je technologie K-Scan, tedy samoobslužné nakupování s mobilní aplikací. Nakupující si zboží jednoduše sami naskenují, vloží do tašky a rychle se odbaví u expresních pokladen. „Zákazníci budou mít díky této službě neustálý přehled o ceně nákupu a zároveň ušetří čas,“ vysvětluje Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland. Prodejní plocha je barevně vymalována, v prodejně je i nové LED osvětlení. 

Novinkou jsou obslužné pulty s uzeninami, sýry, lahůdkami a čerstvým masem. Nový je i úsek s pečivem, jehož součástí je také vyhřívaná vitrína s grilovanými kuřaty. Na své si přijdou i příznivci zdravé výživy či zákazníci s potravinovými intolerancemi, kteří v prodejně najdou pestrou škálu produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy.

Jednou z dlouhodobých priorit Kauflandu je ochrana životního prostředí, u třeboňské prodejny proto nechybí nabíjecí stanice pro elektromobily a elektrokola. Novinkou jsou také boxy na tříděný odpad. Přímo v prodejně mohou zákazníci využít skříňky pro úschovu svých věcí. Inovováno bylo i zázemí pro zaměstnance. Společenská místnost, jídelna i šatny jsou nyní vzdušnější a laděné do příjemných barev. K dispozici je také plně vybavená moderní kuchyňka.

Až do 11. května mohou zákazníci nakupovat veškerý sortiment ovoce a zeleniny se slevou 25 procent.