Pondělí
Jindřichův Hradec – Pouze jeden jediný bod měli na programu jindřichohradečtí zastupitelé. Bylo jím schválení nákupu státních spořících dluhopisů.

Deník: Má to ten stát ale krásně zmáknuté. Přemýšlím o tom, že až mi zase bude chybět nějaká ta koruna do výplaty, vydám také dluhopisy. Koupíte?

Úterý
Jindřichohradecko  – Na zrušení menších matrik či stavebních úřadů stát zřejmě tolik neušetří.

Deník: Ono už v samotném spojení slov stát – šetřit je něco z říše vědecko – fantastické  literatury.

Středa
Jindřichův Hradec  – Přestože se vedení jindřichohradecké nemocnice se zástupci zdravotních pojišťoven již před několika měsíci dohodlo na podmínkách, za kterých s nimi uzavře od nového roku smlouvu, může se její podpis nyní zkomplikovat.
Deník: Mají to ty zdravotní pojišťovny ale těžké. To máte: propagační materiály, kancelářské budovy, tisíce zaměstnanců, benefity… A pak ještě někdo otravuje s nějakou úhradou zdravotní péče.

Čtvrtek
Dačice – Všechny připomínky účastníků nedávné diskuse u kulatého stolu na téma parkování v Dačicích byly zaznamenány a nyní se s nimi bude pracovat dál.

Deník: Parkování je věčné téma. Kolikrát přemýšlím, jestli se už samotným vlastnictvím osobního automobilu  nedopouštím nějaké protispolečenské činnosti.

Pátek
Třeboň – Další protestní akci uspořádal ve čtvrtek dopoledne třeboňský gymnazista Dominik Hořejší. Místo druhé vyučovací hodiny se studenti sešli, aby poklidně vyjádřili své stanovisko a utvrdili veřejnost, že své protesty rozhodně myslí vážně.

Deník: Hlavně si, milí mladí přátelé, nic nedělejte z útoků zaslepenců, kteří vám vyčítají, že jste v době rudého teroru nežili, a proto máte držet ústa. Koneckonců, já jsem také nežil v době pobělohorských selských bouří  a nezažil jsem husitské války. Přesto si myslím, že  vím o celé problematice víc než prostý pasák ovcí z té doby.