Sobota
Jindřichohradecko – Zvěsti o tom, že mnoho lidí k volbám nepřijde kvůli pěknému počasí, vyvrátila Růžena Kulhánková z Ponědraže, která právě příjemného babího léta využila k projížďce na kole, ze které zamířila přímo k urně.
Deník: Myslím, že kdyby lidé věděli, co ti naši borci po volbách předvedou, mnoho z nich by si cestu k urně ušetřilo a prodloužený víkend strávilo smysluplněji.

Úterý
Jindřichohradecko –  Jiří Zimola a Vítězslav Jandák z ČSSD, Alena Nohavová z KSČM a Jan Bartošek z KDU-ČSL, to je kvarteto z Jindřichohradecka, které po předčasných volbách usedne do Poslanecké sněmovny.
Deník: Na příkladu pana hejtmana je krásně vidět, jak se na politické frontě mění situace každým okamžikem. Před několika dny suverénní vítěz voleb a dnes kajícník, který se bude muset setsakra snažit, aby jeho blikající politická hvězdička nevyhasla úplně.                Středa
Jindřichův Hradec – Letošní sezona bude ve městě nad Vajgarem druhou kompletně v režii Služeb města Jindřichův Hradec a na základě zkušeností z loňského roku se chystají některé změny.
Deník:  Doufejme, že to hoši v letošním roce zvládnou a sněhové kalamity se nám tentokrát vyhnou. V opačném případě zbývá nám občanům jen jedině grog, hrablo a pevné nervy.

Čtvrtek
Suchdol nad Lužnicí – Tabule s nápisem technologická pauza na rozkopaných mostech ze Suchdola nad Lužnicí na Tušť už zřejmě dráždí řidiče natolik, že tam někdo připsal „na dva roky".
Deník: Na českém národě se mi nepřestává líbit nejen humor, s kterým se vyrovnává s krizovými situacemi, ale i vrozený optimismus. Na příkladu rozkopaného mostu u hradeckého školního statku je vidět, že  nějaký ten rok není u podobných projektů žádná míra.

Pátek
Jindřichův Hradec – S napětím očekávaná diskuse o budoucí podobě parkování v Jindřichově Hradci se v zastupitelstvu zvrhla v nekonečnou debatu o tom, co vlastně bude v prostorách bývalé klášterní zahrady v Miřiovského ulici.
Deník: Dodnes přemítám o tom, zda jsem byl na schůzi zastupitelstva opravdu v Hradci, nebo v mýtickém Kocourkově .