Sobota
Jindřichohradecko – Policisté na Jindřichohradecku zatím, až na jeden případ, našli všechny děti včas. Rodiče se po násilné smrti školačky bojí.
Deník: Asi nezbývá, než dětem pořád dokola opakovat, aby nikam nechodily a nemluvily s cizími lidmi a doufat, že na nějakého devianta nenarazí.

Pondělí
Jindřichohradecko –  Nepříznivý vývoj cen ovoce a zeleniny v důsledku ruského embarga poznamenal i pěstitele na Jindřichohradecku. Třeba zelí už se na polích téměř nevidí.
Deník: Za chvíli nebudeme mít svého nic. Na polích poroste řepka a kukuřice, louky zarostou bodláčím, protože nebudou ani krávy a vše se bude dovážet .

Úterý
Jindřichův Hradec –  Na začátku týdne se na zámku natáčel velkofilm Emperor. Hlavní roli císaře Karla V.  představuje americký herec Adrien Brody známý například ze snímku  Pianista.
Deník: Je až k nevíře, jakou dokáží filmaři vytvořit iluzi. Na nádvoří vznikl i anglický park.

Středa
Jindřichohradecko – Na klasické podzimní výlovy si musíme ještě počkat do začátku října. Ale bude na co se těšit. Výlov Rožmberku či Světa jsou lákadlem.
Deník: Nevím jak vy, ale já už se těším na to, jak se budu čvachtat bahnem a sledovat rybáře při práci.

Čtvrtek
Jindřichův Hradec – Jindřichohradecká nemocnice otevřela do provozu nové oddělení následné intenzivní péče, které je prvním zařízením tohoto typu v celém kraji.
Deník: Špitál má další primát v kraji. Hlavně, aby měl i spokojené pacienty.

Pátek
Jindřichohradecko – Města a obce si od průmyslových zón slibují zejména ekonomický růst a sociální jistoty pro své obyvatele. O jejich výstavbu 
v současné době usiluje také několik měst.
Deník –  Doufejme, že se pohrnou i investoři.