Sobota
Třeboň – Po rozsáhlé rekonstrukci ubytovacích prostor za 150 milionů korun, kterou třeboňské Lázně Aurora podstoupily před třemi lety, se nyní plánují další opravy. V příštích třech letech by mělo být do tohoto lázeňského domu i do Bertiných lázní investováno dalších sto milionů.
Deník: Takové investici rozhodně tleskám. Zvláště poté, kdy mi o víkendu opět kvalitně ruplo v zádech.

Pondělí
Jindřichův Hradec – Do konce roku by mělo dojít k propojení Staré radnice s městskou věží optickým kabelem. Má se tak vylepšit kvalita přenosu z městského kamerového systému a zároveň je to i dílčí krok k chystané digitalizaci monitorovacího systému v Jindřichově Hradci.
Deník: No, to abych si při návratech z restauračního zařízení začal dávat většího bacha. Nerad bych zpestřil hradeckým strážníkům službu u monitoru nějakým komickým výstupem ve vysokém rozlišení.

Úterý
Jindřichohradecko – Máme za sebou první adventní neděli spojenou v řadě míst s rozsvícením vánočních stromů. S nákupem symbolu Vánoc však většinou ještě čekáme, jak se říká, na poslední chvíli, aby stromek co nejdéle vydržel. V řadě zejména větších měst již prodej začal o víkendu, jinde je to otázka pár dní.
Deník: My jsme měli doma předloni borovičku, vloni smrček a letos bychom rádi jedli…

Středa
Jindřichův Hradec – Pomyslné kyvadlo spravedlnosti se naklonilo nad hostem jedné z jindřichohradeckých heren, kde se před několika dny nad ránem domáhal vydání pětisetkorunové bankovky, která mu uvízla ve výherním automatu. Protože muž pobírá sociální dávky a přitom hrál automaty, jeho případ bude mít dohru na úřadu práce.
Deník: Je to pech. Pětikilo v čudu, dávky v prachu a automaty stravenky neberou. Nezbude než se vrátit ke kartám, čáře a kuličkám.

Čtvrtek
Jindřichův Hradec – Jediným místem, kde hladina řeky dosáhla na první povodňový stupeň, byla Lásenice. Podle vedoucího oddělení krizového řízení jindřichohradeckého městského úřadu Jiřího Hrušky situace není nijak dramatická.
Deník: Ještěže tak. Aby po katastrofálním letním suchu přišly v prosinci záplavy, to bych si začínal pomalu říkat, že tam nahoře někoho asi pořádně točíme.

Pátek
Nová Včelnice – Teprve devatenáctiletý mladík z Českokrumlovska se vydal na dráhu zločinu a nejdříve se zaměřil na přepadávání benzinových čerpacích stanic. Na svědomí má pravděpodobně hned několik trestných činů v krátkém období šesti týdnů. V Nové Včelnici, stejně jako v dalších místech, podle policie obsluze pumpy vyhrožoval zbraní, aby se domohl peněz.
Deník: Inu, každý se nějak živí. Někdo to zkouší prací, jinému manuální činnost příliš nevyhovuje. Dobrou zprávou pro mladíka je, že teď se asi pár let nepředře.