Sobota
Jindřichův Hradec – Jedna jízdenka na vlak, autobus a městskou dopravu by se mohla na Jindřichohradecku již brzy stát realitou.
Deník: A nešly by do toho zapojit i vozidla taxislužby? Ocenil bych to zejména v noci z pátku na sobotu.

Pondělí
Jindřichohradecko  – Protože množství slunečního světla značně ovlivňuje lidskou psychiku, může jeho nedostatek u některých osob vést k problémům.
Deník: Což teprve, když se k nedostatku slunečního svitu přidají zprávy o ekonomické situaci naší země. To je pak deprese jak má být.

Úterý
Jindřichohradecko – Souhlas obou rodičů s ošetřením a léčbou jejich potomka bude brzy minulostí. Novela, která tuto problematiku upravuje, by mohla začít platit od června.
Deník: Sice pozdě, ale přece. Reakční doba sice nic moc, ale i přesto je to pozitivní zpráva.

Středa
Třeboň – Více než tři desítky zaměstnanců musí propustit Lázně Aurora a Bertiny lázně Třeboň v souvislosti s úbytkem hostů, kteří v lázních využívali komplexní péči plně hrazenou pojišťovnou.
Deník: Už drahnou dobu čekám na zprávu opačného ražení. To bychom si početli, kdyby se psalo – vytvořeno pět tisíc nových míst a ekonomika regionu je na vzestupu. Dočkáme se?

Čtvrtek
Jindřichohradecko – Svou nespokojenost se současným stavem českého zdravotnictví a zejména se zavedením nové úhradové vyhlášky chtějí  na popud lékařské komory vyjádřit doktoři z praktických a ambulantních praxí.
Deník: Po protestu lékařů bude pravděpodobně následovat stávka hrobníků. Pak teprve skončí veškerá legrace.

Pátek
Jindřichohradecko – Pro mnohé už tak napjaté rodinné rozpočty může přinést další ránu záměr ministerstva dopravy zrušit už od letošních prázdnin dotované slevy studentského jízdného.
Deník: Podporovat studenty, tak to ani náhodou. Koneckonců, vzdělaní lidé jsou našemu státu stejně spíše jen na obtíž. Hlavní je platit daně a moc neremcat.