Sobota
Jindřichův Hradec – Nechat někde dlouhé měsíce jen tak odstavené auto se může pěkně prodražit. Nyní až čtyřicet tisíc korun hrozí ve správním řízení mladému jedenadvacetiletému muži z Jihlavska, jehož automobil již zarůstá trávou na jindřichohradeckém parkovišti.
Deník: Zaparkoval hold na špatném místě. Stačilo o pár kilometrů dál, po vraku by nezbyla ani památka a všechny kovové součástky by již byly dávno zrecyklovány.
Pondělí
Jindřichohradecko – Přestože do Vánoc zbývají ještě dva měsíce, některá města a obce se na ně začaly připravovat s patřičným předstihem. Například v Jindřichově Hradci se na sloupech veřejného osvětlení začala tradiční světelná výzdoba objevovat už minulý týden.
Deník: Není se čemu divit, v některých hypermarketech můžete čokoládové Mikuláše a čerty koupit už koncem srpna, hned po Novém roce se opak začnou objevovat velikonoční zajíčci a barvy na kraslice.
Středa
Jindřichohradecko – Lhůta, v rámci které mohli občané podávat ke krajskému soudu návrh na neplatnost voleb, vypršela již v pátek. Mnozí starostové však čekali do pondělí, aby si ověřili, zda náhodou i jejich obec či město nebude mít vystavenou stopku do rozhodnutí soudu. A až na Dívčí Kopy a Rodvínov si všude mohou oddechnout
Deník: Inu, i na malých vesnicích se dá hrát velké politické divadlo.

Čtvrtek
Jindřichohradecko – Již v sobotu začíná pro motoristy, ale i silničáře zima. V souladu se zákonem o silniční dopravě zimní období a s ním spojená například povinnost zimních pneumatik za nepříznivého počasí začíná 1. listopadu a končí 31. března.
Deník: O výměně gum také uvažuji. Zatím jsem ale nenašel nikoho, kdo by bal ochotný si je se mnou vyměnit.
Pátek
Jindřichohradecko – Část zainteresovaných obcí se rozhodla postavit rozhodnutí ministerstva životního prostředí, které v minulém týdnu posvětilo geologický průzkum, jehož účelem je zjistit vhodnost lokality Čihadlo pro zamýšlené vybudování úložiště radioaktivního odpadu.
Deník: Jen, aby to bylo něco platné.