Sobota
Jindřichův Hradec – Revoluce v městské hromadné dopravě, která čeká Jindřichův Hradec už od příštího roku, je opět o něco blíže skutečnosti. Autobusy již nebudou zajíždět na autobusové nádraží, vyrostou dvě nové zastávky a točna v Otíně a připravuje se nákup takzvaných inteligentních zastávek.
Deník: Hlavně, aby to jezdilo na čas a v trochu rozumných intervalech.


Pondělí
Jindřichův Hradec – O tisíc korun lehčí jsou dva muži, kteří svou odpolední zábavu pojali po svém. Fixou počmárali sloup veřejného osvětlení.
Deník: Jména hloupých na všech sloupích…

Úterý
Jindřichohradecko – Kdo si myslí, že je ještě zima a nemusí si dávat pozor na klíšťata, je na omylu. Pejskaři již hlásí první případy.
Deník: Jediné, co je asi na zimě fajn, je to, že tahle havěť nikde neleze. Tak šup pro repelent!

Středa
Jindřichohradecko – Úzkokolejka bude jezdit dál. Situace na jindřichohradecké úzkokolejce se dočkala nečekaného rozuzlení. Po mediální přestřelce z minulého týdne, v níž se Jindřichohradecké místní dráhy a oba kraje, kudy úzkorozchodná trať prochází, tedy Vysočina a Jihočeský, navzájem střídavě obviňovaly z nedodržování smluv či ze špatného hospodaření je, zdá se, u konce.
Deník: Na jak dlouho je to u konce?

Čtvrtek
Jindřichohradecko – Jaro se blíží a vzhledem k příznivému počasí již začaly opravy silnic. Řidiče čekají uzavírky, ale po nich i pohodlnější cestování.
Deník: Pravda, někde opravdu silnice připomíná spíš tankodrom. Tak vydržme, snad to všechno brzy spraví.

Pátek
Jindřichohradecko – Světem otřásla zpráva o krvavém incidentu v Tunisku, při němž přišlo o život 22 turistů převážně ze západoevropských zemí. Tato lokalita je přitom oblíbenou a vyhledávanou destinací i pro obyvatele Jindřichohradecka. Zatím lidé ale dovolené neruší.
Deník: Je to strašné, ale v dnešním světě se asi nedá vybrat zcela bezpečná destinace.

Petra Jouzová