Sobota
Jindřichův Hradec – Park pod jindřichohradeckým gymnáziem má splynout s přírodou. Vznikne zde vhodné prostředí pro brouky, motýly, plazy i obojživelníky.
Deník: To bude super, až si děti budou hrát místo s míčem třeba se zmijí!

Pondělí
Jindřichův Hradec – Pomoci zvířecím svěřencům spolku Cibela, to byl smysl prvního charitativního bazárku. Vybralo se přes sedm tisíc korun.
Deník: Je hezké, že se najdou lidé, kteří pomohou. V tomhle případě je asi důležité, že vidí, kam peníze jdou.

Úterý
Jindřichohradecko – Prezident Miloš Zeman již podepsal novelu silničního zákona, která mimo jiné ukládá chodcům povinnost nosit za snížené viditelnosti mimo obec reflexní prvky. Změny by měly začít platit ještě teď v únoru.
Deník: Hurá! Teď ještě aby to chodci dodržovali. Není totiž nad to, vyhoupnout se někde přes horizont a na poslední chvíli zahlédnout černou siluetu jdoucí třeba ještě po špatné straně silnice před vaším pravým blatníkem.

Středa
Jindřichohradecko – Od pondělí musí mít řidiči při jízdě po placených úsecích dálnic novou dálniční známku. Nechávat ale nákup dálničky na poslední chvíli se také nemusí vyplatit. Na mnoha benzínkách už je nemají.
Deník: To bychom ale nebyli Češi, abychom vše neodkládali na poslední chvíli, že? I když zrovna u dálničky jsou výmluvy typu „já jsem zapomněl" trochu mimo mísu, když je možné nové známky používat už od prosince roku minulého.

Čtvrtek
Jindřichův Hradec – Havárie vodovodního potrubí v noci na včerejšek ochromila dodávku pitné vody na hradeckém sídlišti Vajgar. Ráno netekla voda velké části sídliště.
Deník: Jo, je to paráda, když ráno vstanete, otočíte kohoutkem a nic. Ani kapka. A doma ani láhev čisté vody. A vy chcete kafe, vyčistit si zuby a taky toaleta neúprosně volá…

Pátek
Třeboň – V krátké době po sobě dojde v třeboňském domě s pečovatelskou službou k opravám hned dvou výtahů.
Deník: Jestli je nějaká oprava důležitá, tak tato mezi ně rozhodně patří. I mladému člověku se o berlích jde do schodů dost špatně.

Petra Lejtnarová