Marie Vlková z Políkna se do projektu zapojila již v loňském roce. „Loni už jsem přinesla asi čtyři kabelky. Teď jsem o tom četla o víkendu, tak jsem prohlédla skříně a něco nesu. Už to tam leží léta," říká vitální seniorka. Letos tak nepřispěje kabelkami, ale šátky, kterých přinesla hned čtrnáct, a to nejrůznějších velikostí, barev i materiálů.

Proto ani vy neváhejte, zalovte ve vašich skříních a zapojte se do projektu Deníku, který takto pomáhá talentovaným dětem, které z nejrůznějších příčin nemají dostatek finančních prostředků na další rozvoj svého nadání, tréninky nebo potřebné pomůcky či vybavení.

Do sbírání kabelek, kravat nebo šálek a šátků se mohou zapojit i celé kolektivy. Rádi pak budeme naše čtenáře informovat, že právě vy jste také přispěli v našem charitativním projektu. Nezapomeňte ke kabelkám i ostatním věcem připsat své kontaktní údaje.

Sběrná místa najdete v Jindřichově Hradci, Třeboni a Dačicích. Pokud ale máte vhodné prostory, můžete darované věci sbírat přímo u vás a my vás zařadíme do naší sběrné sítě.

sběrná místa

Jindřichův Hradec: redakce Jindřichohradeckého deníku, nám. Míru 175

Třeboň: Městský úřad odbor kultury a cestovního ruchu, Palackého náměstí 46

Dačice: DANDIK bistro-kantýna, 9.května 161 (budova Centropenu)

Petra Lejtnarová