Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

ROZHOVOR: Představujeme nového ředitele jindřichohradecké pobočky AVE CZ

Jindřichův Hradec Na místo ředitele jindřichohradecké pobočky firmy AVE nastoupil od března Tomáš Jindra. Hlavu firmy zabývající se likvidací odpadu na území celého regionu se představujeme v krátkém rozhovoru.

18.3.2012
SDÍLEJ:

Nový ředitel jindřichohradeckého AVE Tomáš Jindra.Foto: Milan Soldán

Kde jste pracoval před nástupem na ředitelský post?

Své profesní zkušeností v oblasti odpadového hospodářství jsem začal získávat v roce 1999 v budějovické společnosti ECO Trend a od roku 2000 pracuji ve společnosti AVE CZ. Začínal jsem na provozovně v Čáslavi, kde jsem se staral o zákazníky ve Východočeském kraji.

Po pětiletém úspěšném působení v Čáslavi mi vedení společnosti nabídlo novou pozici v jižních Čechách s úkolem rozšířit aktivity AVE CZ do tohoto regionu. Této šance jsem využil nejenom z profesních důvodů, ale i proto, že z jižních Čech pocházím. Mým úkolem bylo vyhledat a zrealizovat obchodní příležitosti. Zřídil jsem provozovnu v Českých Budějovicích a současně jsem řídil akviziční projekty. Po dokončení těchto projektů jsem byl jmenován regionálním ředitelem oblasti jižní Čechy.

Jak hodnotíte fungování jindřichohradeckého AVE před vaším nástupem?

Musím zdůraznit, že můj předchůdce Jiří Holický zde odvedl vynikající práci. Proto byl jako jeden z předních odborníků v oblasti stavebních činností v AVE CZ jmenován ředitelem českobudějovické provozovny. V Českých Budějovicích chceme rozšiřovat portfolio našich služeb právě o tyto činnosti. A vedení naší společnosti se rozhodlo jeho zkušenosti z Jindřichova Hradce využít. Já bych chtěl na jeho výborné výsledky navázat a pokračovat v nastoleném trendu tak, aby AVE CZ bylo i nadále spolehlivým, vysoce profesionálním a důvěryhodným partnerem.

Plánujete nějaké provozní změny?

Provozní změny prozatím neplánujeme, hodně záleží na výsledku výběrového řízení na svoz a odstranění komunálního odpadu v Jindřichově Hradci. Počet zaměstnanců provozovny držíme stále na počtu 74 a takto by to mělo zůstat i nadále.

Jak vidíte pozici AVE ve výběrovém řízení na svoz a likvidaci komunálního odpadu?

Tato zakázka je pro nás velmi důležitá, a proto bychom chtěli v tomto výběrovém řízení uspět. Myslím, že je důležité, že občané nás znají již šest let a ví, že svou práci umíme. Kromě toho disponujeme nejnovější kvalitní zahraniční technikou a technologií, která je nejen výkonná, ale také dostatečně šetrná k životnímu prostředí. Svoji pozici chceme obhájit a budeme se snažit podat co nejkvalitnější nabídku. (ms)

Autor: Milan Soldán

18.3.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Podzimní počasí dokáže být i příjemné.

Vyšší Brod zažil léto, ve středu rozhodnou o teplotě mlhy

Úspěšná štafeta hradeckých orientačních běžkyň. Zleva:Eliška Hojná, Kateřina Blažková a Tereza Kinštová.

Hradecké orientační běžkyně mají stříbro z mistrovství republiky

Organizování dopravy JHMD převzala železniční správa

Jindřichův Hradec – Dva miliony korun ročně. Taková je částka, kterou společnost Jindřichohradecké místní dráhy (JHMD) začne ročně platit Správě železniční dopravní cesty (SŽDC).

Dvě nehody zavřely dvě silnice

Jindřichohradecko - V rozmezí čtvrt hodiny zablokovaly dvě dopravní nehody silnice u Nové Vsi nad Lužnicí a u Kunžaku.

Stoprocentní zůstávají už jen včelničtí hokejisté

Jindřichohradecko – Okresní přebor hokejistů pokračoval druhým kolem.

Muž zpronevěřil peníze od důchodkyně

Novobystřicko - Seniorka svěřila muži peníze. Zřejmě o ně přišla.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení