Hospicová péče sv. Kleofáše se zapojila do jedinečného sociálního projektu reklamní agentury Kompakt, díky které mají nový automobil např. v Domácím hospici Duha Hořice, Centru Kaňka Tábor a dalších. O úspěšnosti projektu vypovídá i to, že od roku 1997 pořídili takovýmto způsobem již 650 aut. Ve čtvrtek 22. listopadu získá nové auto také třeboňský hospic. Předání automobilu se uskuteční před kontaktním místem Hospicové péče sv. Kleofáše v 16 hodin.

Celý projekt je postavený na jednoduché myšlence zapojení místních firem a společností do aktivit pomáhajících organizací v regionu prostřednictvím finančního podílu na koupi automobilu. Všichni ti, kteří se do projektu zapojí, mají zajištěnou reklamní plochu na automobilu po dobu šesti let a prezentaci v médiích, sociálních sítích i na akcích.

Nový automobil bude na Třeboňsku pomáhat klientům, za kterými náš multidisciplinární tým jezdí ve dne, v noci, v pracovních dnech a o víkendech i do odlehlých a dopravně hůře dostupných lokalit Třeboňska. Vozíme našim klientům zdravotnické, rehabilitační a hygienické pomůcky pomáhající zajišťovat osobní komfort klienta a jeho důstojnost i při omezení sebeobslužnosti.

Barbora Drachovská