„Recepce má nový nábytek a turniket, byly vyměněny dlažby, odpočívárna je opatřena dřevěným obkladem. Nové je též osvětlení, včetně světel v římsách, kde vznikl odkládací prostor na nápoje či jiné drobnosti. Místnost je vybavena akustickým podhledem. Záměnou prostor původních toalet a sprch se zvětšilo místo pro sprchy. Součástí modernizace byly také opravy a úpravy podlahového topení a dalších rozvodů,“ popsala mluvčí lázní Jitka Bednářová.

„K revitalizaci saunového provozu došlo na základě již hlavně morálního a designového zastarání místnosti odpočívárny. Původní sauny, se zeleně obloženou odpočívárnou, byly vybudovány v roce 2007,“ uvedl technický ředitel Slatinných lázní Třeboň Milan Mikyška.

Vyšší komfort pro klienty je také zajištěný při jejich příchodu a odchodu. "Sprchy disponují dnes čtyřmi místy namísto původních dvou. Nová jsou rovněž WC. Pro tento účel byla změněna dispozice tohoto zázemí. Součástí investice byla kompletní úprava rozvodů a podlahového topení. Projekt revitalizace saunového provozu v Lázních Aurora byl realizován během šestitýdenní odstávky a vyžádal si zhruba 3,5 milionu korun," doplnila Jitka Bednářová.