Zdeněk Pohlreich v žádném případě nenechává obec diváků sledujících jeho reality show v klidu.

Tento bojovník na poli hostinských kuchyní navštívil v pondělí Jindřichův Hradec, aby zástupu svých věrných fanoušků v knihkupectví NS U Lenky podepsal svou nejnovější knihu Se šéfem na grilu II.

Tuto příležitost si nenechaly ujít zástupy Hradečáků, které s úderem osmnácté hodiny zcela zaplnily nejen prostor malého krámku, ale vytvořily i mírné srocení lidu v Panské ulici, kde se nachází.

Dlouhé chvíle při čekání na podpis či fotku se svou oblíbenou hvězdou krátili davu čekajících hostesky roznášející jednohubky a kávu. Zdeněk Pohlreich byl evidentně ve skvělé náladě a nebyla nouze ani o kuriózní setkání. „Co to máš na hlavě?" otázal se Zdeněk ortodoxního punkera Aleše Cudlína, který si pro podpis přišel nejspíše z recese a doporučil televizní hvězdě stejný účes.

Tvrdého šéfkuchaře rozněžnila malá Kačenka Vondrová, která se žádostí o podpis přinesla i košíček vlastnoručně nasbíraných hub. „Ty jsi dneska ta nejlepší, večer si z nich udělám výbornou omáčku," rozplýval se jindy drsný kat českých hospod.