Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Věra Szusciková: Nový rok pročistí vztahy i podnikání

Jindřichův Hradec – Dnes na všech místech, včetně celého Jindřichohradecka, začínají Silvestrovské oslavy končícího roku a nového nastupujícího.

31.12.2010
SDÍLEJ:

KARTÁŘKA. Podle Věry Szuscikové bude příští rok velmi hezký.Foto: Deník/ Stanislava Koblihová

Falešným mezilidským vztahům se podle kartářky příští rok dařit nebude.

Na otázky, jaký by mohl začínající rok s dvěma jedničkami na konci být, odpovídala zkušená profesionální kartářka Věra Szusciková.

Dneškem končí rok 2010, jak byste jej zhodnotila z pohledu vaší profese?
Letošní rok byl rokem čištění a zkoušek pro hodně lidí. Hodně lidí pochopilo, že kdo si zachoval svou tvář a všechny zkoušky ustál, tak se mu bude dařit v roce 2011 hodně dobře a bude ve svém životě směřovat správným směrem. Ale naopak ten, kdo kdo to neudělal, nebo k překonání zkoušek nedošel, tak samozřejmě zkoušky přetrvávají a budou pokračovat, dokud je nezvládne.

Mohla byste trochu zevšeobecnit, jaké vyhlídky příští rok lidem nabídne?
Rok 2011 by měl být velmi hezký, protože většina lidí stále více sklouzává do duchovna. Také materialisté a pragmatici vše přehodnocují a více si uvědomují potřebu duchovna. Lidé se budou hodně přiklánět k alternativní medicíně a stále méně se budou svěřovat do péče lékařů. Budou totiž vědět, že mají moc udělat něco pro sebe sami, že to mají ve svých rukách, ale i ohledně jiných záležitostí, které se budou snažit vzít více do svých rukou a nespoléhat na náhodu.

Mnoho lidí zajímají zejména partnerské vztahy, co byste řekla k nim?
Trošku se změní muži, budou opravdu chlapštější, jak to většinou ženy chtějí. Budou plnit role mužů, jak to bývalo dřív, a vážit si žen. Ale ženy se změní samozřejmě také – budou ženštější, protože jim to muži umožní. Nastane pěkné období, kdy bude vládnout pravá láska, nic falešného neobstojí – to bude hodně razantní. Kdo by chtěl nějak podvádět v jakémkoliv směru, tak na něho něco nepříjemného dolehne, protože energie pracují rychleji, a to až do roku 2012. Když někdo něco provedeme, tak nás pak vždycky takzvaně něco klepne přes prsty.

V minulosti se lidem nevyhnuly ani přírodní katastrofy, je důvod se něčeho obávat v novém roce?
Když se dívám do karet, tak vidím, že tam katastrofy jsou – sopečné a také povodně, ale také vidím i velká sucha. Samozřejmě může myšlení lidí také ovlivnit, aby katastrofy nebyly, vše je hodně spojené s duchovnem a s vesmírem. Možná se někteří lidé začnou bát roku 2012 a budou se víc upínat právě k napojení na vesmírnou energii. Myslím si ale, že se roku 2012 bát nemusí, bude znamenat jen přerod – duchovní přeměnu možná celé planety a lidstva.

V současné době má hodně lidí problémy najít nebo si udržet zaměstnání. Jaké vyhlídky mají jejich zaměstnavatelé, budou mít pro ně práci?
Poctivým podnikatelům se začne dařit dobře. Ale hodně podniků a firem ukončí svou činnost, protože je postavená na falešném výdělku, na obelhávání lidí nebo na tom, že pracovní náplně jsou zaměstnancům takzvaně proti srsti. Naděje na zaměstnání ale přesto je. Živnostníci teď přijdou do lepšího období, nebudou mít tolik „klacků pod nohy“, co mívali a začne se dařit zejména těm menším, poctivým.

Mohla byste čtenářům Deníku při vstupu do nového roku něco doporučit?
Snad jen to, aby byli sami sebou a aby si vždycky zachovali tvář. Pokud budou stát před nějakým rozhodnutím, měli by se vždycky na chvilku zastavit a zkonzultovat situaci s vesmírem. Můžou se sami zamyslet, myslím si, že jim přijde odpověď, pokud budou mít víru ve vesmír a v krásnou sílu lásky, která, když se jí otevřeme, nás bude vždycky chránit.

Samozřejmě, když se otevřeme negativní síle, tak nás bude ničit . Vidím to jako boj Satana s Bohem – dobra se zlem. Pokud sklouzneme k negativní síle, měli bychom se hned zaměřit na svou pozitivní energii, které jsme otevření. Nevyplatí se unáhlenost ani ukvapené závěry, ale trpělivost, odpověď vždycky přijde. Pokud se někomu něco stane, neměl by se strachovat, i když je to chvíle pro zastavení a uvědomění si, že je třeba něco přehodnotit. Na všechny problémy bych poslala energii lásky a tím se pak ukáže, jakým směrem se vydat.

Autor: Stanislava Koblihová

31.12.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Podzimní počasí dokáže být i příjemné.

Vyšší Brod zažil léto, ve středu rozhodnou o teplotě mlhy

Úspěšná štafeta hradeckých orientačních běžkyň. Zleva:Eliška Hojná, Kateřina Blažková a Tereza Kinštová.

Hradecké orientační běžkyně mají stříbro z mistrovství republiky

Organizování dopravy JHMD převzala železniční správa

Jindřichův Hradec – Dva miliony korun ročně. Taková je částka, kterou společnost Jindřichohradecké místní dráhy (JHMD) začne ročně platit Správě železniční dopravní cesty (SŽDC).

Dvě nehody zavřely dvě silnice

Jindřichohradecko - V rozmezí čtvrt hodiny zablokovaly dvě dopravní nehody silnice u Nové Vsi nad Lužnicí a u Kunžaku.

Stoprocentní zůstávají už jen včelničtí hokejisté

Jindřichohradecko – Okresní přebor hokejistů pokračoval druhým kolem.

Muž zpronevěřil peníze od důchodkyně

Novobystřicko - Seniorka svěřila muži peníze. Zřejmě o ně přišla.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení