Další ročník orientační soutěže Veteráni Jindřichohradeckem, kterou pořádá Jihočeský autoklub VCC Jindřichův Hradec, se odehraje v sobotu 25. května. Akce je součástí 9. ročníku Autosport Klasik Jihočeského poháru.

„Už tradičně je sraz účastníků na náměstí Míru v Jindřichově Hradci s přejímkou vozidel mezi 08:30 až 10:00 hod v podloubí náměstí. Z kapacitních důvodů je stanoven maximální počet přihlášených vozidel na 90,“ informovali pořadatelé.

Samotná soutěž začne úderem 10. hodiny výstavou vozidel pro účastníky i veřejnost. „Start orientační jídy spojené s plněním soutěžních úkolů krásnou jihočeskou krajinou je ve 12 hodin. Občerstvení s muzikou po dojezdu s vyhlášením výsledků je následně zajištěno v areálu partnera akce Pivovaru Kamenice,“ uvedl klub.

Kolem stovky posádek představilo své krasavce na náměstí Míru v Jindřichově Hradci před startem Spring Classic 2024.
OBRAZEM: Až srdce zaplesá. Náměstí v Hradci zaplnily desítky nádherných veteránů

Jihočeský autoklub VCC Jindřichův Hradec vyhlásí pohárové umístění ve své soutěži Veteráni Jindřichohradeckem 2023 pro první tři místa zvlášť pro automobily a zvlášť pro motocykly dle pořadí trestných bodů napříč kategoriemi a dále pohár pro nejkrásnější automobil a motocykl.

Více o soutěži se můžete dozvědět kliknutím zde.

Veteráni Jindřichohradeckem 2024.Veteráni Jindřichohradeckem 2024.Zdroj: archiv pořadatelů

Veteráni Jindřichohradeckem 2024.Veteráni Jindřichohradeckem 2024.Zdroj: archiv pořadatelů