Jedná se o další obchod, který provozuje Vodafone prostřednictvím franšízingu. Jindřichohradeckou prodejnu najdou zákazníci přímo v centru města na Masarykově náměstí.

„Nabízíme kompletní portfolio služeb Vodafone prodejny a klademe důraz zejména na spokojenost zákazníka. V současné době mohou u nás zákazníci využít například zvýhodněné nabídky a zakoupit si jakýkoliv telefon se slevou tisíc korun při pořízení tarifu na míru v minimální hodnotě 477 korun,“ řekl partner jindřichohradeckého obchodu Petr Masopust. Pro nové telefony nebo informace o službách a tarifech Vodafone mohou zákazníci přicházet ve všední dny od devíti do sedmnácti hodin, v sobotu má obchod otevřeno do poledne.
Vodafone chce být co nejblíže zákazníkům ve všech regionech, aby si mohli v prodejnách vše v klidu prohlédnout a vyzkoušet nebo si nechat poradit přímo od vyškolených odborníků či se spojit s živým operátorem. Prodejna v Jindřichově Hradci se zaměřuje i na firemní zákazníky, kteří zde naleznou odborného konzultanta, jenž jim pomůže při výběru produktů a služeb a na něhož se mohou obrátit v případě dotazu či technického problému.

Vodafone plánuje intenzivně navyšovat počet svých značkových prodejen a chystá se otevřít desítky kiosků a prodejních koutků v obchodních centrech. První franšízovou prodejnu otevřel v dubnu letošního roku v Přerově, měsíc po ní následoval obchod v Písku. Obě tyto prodejny byly pilotní, poté se rozeběhl projekt franšízových prodejen na plné obrátky.