Aqua show nabízí kolemjdoucím neobvyklou podívanou na obrazce tvořené kapkami padající vody v kombinaci se světelnými efekty a videoprojekcí za doprovodu hudby. Představení trvá kolem pěti minut a každou hodinu se mění. Mezi návštěvníky centra je fontána velkým hitem a řada lidí sem přichází jen kvůli tomuto zážitku. "Našemu technikovi se fontánu podařilo zprovoznit tento týden. V současné době nabízí vánoční show s českými i zahraničními vánočními melodiemi, kam jsou zařazena i videa z pohádek, například oblíbené Popelky," přiblížila za Obchodně medicínské centrum sv. Florián Jana Blábolilová. Aqua show je zcela zdarma, návštěvníci ale mohou přispět do kasiček nadačního fondu na podporu mladých sportovců a osob se zdravotním postižením.

Jindřichohradecká vodní fontána je teprve druhou svého druhu v Evropě. Program začíná od pondělí do pátku vždy v 9 hodin, pokračuje každou celou hodinu a poslední představení je v 18 hodin. V sobotu a neděli pak můžete Aqua show vidět v čase od 10 do 17 hodin.

Lidé mohou v těchto dnech zavítat i na parkoviště za budovou obchodně medicínského centra, kde najdou pohádkově nazdobený vánoční dvůr. Atmosféru doplňuje velký dřevěný betlém, nasvícený kolotoč i dvě chaloupky, kde si můžete koupit horký punč, svařák, klobásu nebo trdelník.

Otevírací doba objektu se ale během Vánoc může měnit. Aktuální informace najdete na facebookovém profilu obchodně medicínského centra.