Do parlamentu ji bohužel nedostaly. Kandidátka poté setřásla volební stres na in–line bruslích ve Starém Městě pod Landštejnem při takzvaném Nordic Bladingu.

Jak hodnotíte výsledky voleb na Jindřichohradecku?
Především bych chtěla upřímně poblahopřát všem stranám i zvoleným poslancům, kteří se dostali do Poslanecké sněmovny. Účast voličů v okrese odpovídala celorepublikovému průměru. Já respektuji rozhodnutí voličů, mrzí mě však, že více než třetina občanů neprojevila svůj názor vůbec! Samotné výsledky Suverenity mě velice potěšily.

Porovnám –li předvolební kampaně velkých stran, které utrácely stovky milionů, a naši skromnou kampaň, nevšímavost medií a negativní předvolební průzkumy, tak je to příjemný první úspěch Suverenity. Druhým úspěchem je, že Suverenita jako nová strana v okrese na první pokus získala 3,96 procent, což je více než republikový průměr. Myslím, že v budoucnu by tato strana mohla být důležitým politickým hráčem.

Potěšitelné je i to, že si volebního úspěchu v okrese povšimlo vedení Suverenity a vyjádřilo poděkování všem přemýšlivým, zodpovědným a sympatizujícím voličů. Dalším úspěchem byly získané preferenční hlasy, kterých jsem osobně dostala 4, 96 procent, což je v rámci okresu velmi dobrý výsledek. Všem, kteří mi dali svůj hlas a preference, ještě jednou srdečně děkuji.

Spolupracovalo se vám dobře s Janou Bobošíkovou?
Janu Bobošíkovou obdivuji kvůli tomu, co musela všechno absolvovat. S Bobobusem objela opravdu celou republiku a vystupovala na všech předvolebních mítincích. Je to skvělá dáma a navíc má zkušenosti z Evropského parlamentu, které je schopna přenést sem mezi normální lidi a ví, proč bojovala proti Lisabonské smlouvě.

Jaké další sportovní aktivity provozujete?
Dříve jsem se věnovala judu, byla jsem reprezentantkou České republiky. Dále jsem aktivně hrála 30 let volejbal. Založila jsem volejbalový oddíl ve Slavonicích, který jsem vedla při tělovýchovné jednotě a byla jsem jeho předsedkyní. Dále jsem aktivně hrála nohejbal a získala jsem 6. místo na mistrovství republiky, které se konalo v Jindřichově Hradci.

Dnes už se věnuji sportu pouze rekreačně. Nejvíce mě baví Nordig Blading. Je to jízda na in–line bruslích se speciálními holemi, jezdím hlavně na dráze ve Starém městě pod Landštejnem. Dále provozuji cyklistiku a aerobic.