Slavnostní předání ocenění uspořádali již tradičně na Kajském úřadě. Ocenění Haně Korčákové i ostatním finalistkám předala v podnělí 7. září Marie Heřmánková. "Chtěl bych všem milým oceněným účastnicím poděkovat za to, jak obdivuhodně dokážou skloubit péči o rodinu, pracovní povinnosti a navíc ještě nezištně pomáhat druhým. A tím i celé společnosti,“ uvedl první náměstek hejtmanky Josef Knot.

Vítězka ceny Žena regionu v Jihočeském kraji, Hana Korčáková je ředitelkou českobudějovického Domu dětí a mládeže, který nabízí mnoho kroužků a aktivit pro děti. Hana Korčáková tuto instituci vede a zároveň stále věnuje část svého času přímé práci s dětmi. Je také členkou týmu, který připravuje Biologickou olympiádu pro žáky z celé republiky. Je aktivní i ve sportu.

Je zakladatelkou a prezidentkou softballového klubu Žraloci Ledenice, který triumfuje v nejvyšších soutěžích.

Jihočeská vítězka postupuje do národního kola soutěže, kde si prvenství odnese ta z krajských vítězek, která v hlasování veřejnosti obdržela absolutně nejvyšší počet hlasů. Vyhlášení celostátní vítězky se uskuteční 12. října 2020 v Senátu Parlamentu ČR.